KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12746022
nr 1274 6022
Rudolf Kronbergs
(1911-1977), Sverige
Oljemålning, Motiv från Paris. Signerad, daterad 53-54. Olja på duk, 98x78 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 9 september 2019
kl 21:02:26
8/9 22:30:26
600 kr
9/9 20:57:26
Rudolf Kronbergs
Läs mer om Rudolf Kronbergs